Arazi değerlendirmesi ve analizi, bir gayrimenkul yatırım sürecinde kritik bir aşamadır ve bu süreçte dikkat edilmesi gereken birkaç önemli faktör bulunmaktadır.

Arsa Geliştirme

Arsa geliştirme hizmeti ile arazi imar planı, fiziksel özellikler ve ekonomik olanaklar pazar odaklı bir yaklaşımla değerlendirerek, arazinin durumunu ortaya koymakta ve arazide gerçekleştirilebilecek optimum yatırım için bilgi ve tecrübelerini aktarmaktadır.

Bu hizmet sayesinde sizlere projelerin geliştirilmesi ve karşılaştırılması sonucunda doğru arsaları üreterek yatırım yapmanızı kolaylaştırıyoruz.

Akıner Gayrimenkul Yatırım olarak bölge analizleri ve değerlendirmeleri, kullanıma yönelik çözüm önerileri, fizibilite ile raporların hazırlanması, kanun ve ilgili mevzuata göre durum tespiti yapılmaktadır. Bu doğrultuda sizlere yatırım sürecinde profesyonel olarak yol gösteriyoruz. 

Gayrimenkul Yatırım Danışmanlığı

Akıner Gayrimenkul Yatırım olarak üst ölçekli plan kararlarını takip ederek talebin yüksek olacağını öngördüğü, avantajlı konumlarda bulunan ve cazip yatırım getirisi sunan bölge ve lokasyonlarda öncelikle arsalarda ve diğer yatırım cazibesi olabilecek ofisler, oteller, lojistik ve depolarda yatırımı destekleyen alım / satım sürecini yönetiyoruz.

Ticari gayrimenkuller için gerekli mali analiz raporlarına göre, kira gelirlerini maksimum düzeyde tutmak üzere doğru hedef kitlesine ulaşacak gayrimenkulleri üretiyoruz.

Neden Akıner Invest?

Akıner Invest ailesine katılarak finansal hedeflerinize ulaşmanın keyfini çıkarın. Bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin; sizi daha yakından tanımak ve finansal hedeflerinize yönelik bir plan oluşturmak için buradayız.

Müşteri Memnuniyeti

Müşterilerimizin memnuniyeti, en değerli önceliğimizdir.

Deneyimli Ekibimiz

Finans sektöründeki uzman ekibimiz, size özel çözümler sunmak için burada.

Stratejik Yatırım

Yatırımlarınızın en iyi şekilde değerlendirilmesini sağlıyoruz.

Geleceğe Yatırım Yapın, Arsavest ile Değer Katın!

Arsavest, yılların deneyimi ve uzman ekibiyle yatırımlarınızı en iyi şekilde yönetiyor. Siz de bugün katılın ve geleceğinizi şekillendirin!